Audyt oprogramowania, audyt informatyczny, polityki bezpieczeństwa - CompNet - Strona główna
Strona główna    -     Mapa strony     -     Kontakt     -     Regulamin

 

Statlook

Oprogramowanie Statlook to profesjonalne rozwiązanie służące do zbierania pełnej informacji o wszystkich czynnościach wykonywanych na komputerach podłączonych do sieci. System statlook zbiera szczegółowe informacje dotyczące uruchomienia komputera, przerw w pracy, uruchamianych aplikacji, odwiedzanych stron www. Statystyki z dłuższych okresów czasu pokazane w przejrzystych raportach pozwalają bardzo konkretnie określić ile czasu pracownik poświęcił pracy a ile przerwom oraz zabawom w czasie pracy. Dzięki tym informacjom osoby odpowiedzialnych za zarządzanie mogą w efektywny sposób zarządzać czasem pracy swoich pracowników, co pozwala w znaczący sposób podnieść ich wydajność. System statlook umożliwia ponadto zdalne zarządzanie komputerami, pełny dostęp do dysków, zdalne włączanie/wyłączanie komputerów i poszczególnych programów.

Statlook to inwestycja która przynosi wymierne oszczędności w krótkim okresie czasu!

Integralną częścią pakietu statlook są funkcje oferowanie przez uplook’a, dzięki czemu statlook jest kompleksowym narzędziem do zarządzania i optymalizacji wykorzystania zasobów informatycznych.

Dowiedz się więcej: www.aplusc-systems.com

zrozumiałem X
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie.