Audyt oprogramowania, audyt informatyczny, polityki bezpieczeństwa - CompNet - Strona główna
Strona główna    -     Mapa strony     -     Kontakt     -     Regulamin

 

Audyt legalności oprogramowania

Podstawą efektywnego zarządzania zasobami informatycznymi jest wiedza o tym, jakie stacje robocze, serwery, systemy operacyjne i aplikacje wchodzą w ich skład. Sposobem uzyskania wyczerpujących i aktualnych informacji o zainstalowanym oprogramowaniu, posiadanych licencjach oraz zasobach sprzętowych jest audyt oprogramowania. Pozwala on zoptymalizować zakupy i umożliwia administratorom szybsze i bardziej precyzyjne reagowanie - zwłaszcza w sytuacjach awaryjnych.

Firma CompNet jako Partner w programie Microsoft Software Assets Management ( program zrzesza grono najbardziej doswiadczonych firm świadczących usługi z zakresu audytu i zarządzania oprogramowaniem ) wdraża zasady i procedury zarządzania oprogramowaniem na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w rozwiązaniach audytowych dla jednostek budżetowych, małych i średnich firm oraz dużych korporacji.

W ramach usług audytowych zapewniamy:

  • poufność informacji w ramach umowy między partnerami; 
  • niezależność naszej firmy jako audytora zewnętrznego; 
  • pełny zakres obsługi technicznej i szkoleniowej; 
  • profesjonalizm w zakresie wykonywanych prac potwierdzony międzynarodowymi kompetencjami Microsoft.

Firma CompNet opracowała nowatorską na skalę kraju metodę szybkiej i ograniczającej do minimum koszty legalizację Państwa firmy/instytucji. Przez lata doświadczeń udało nam się wypracować system wykonywania audytu, pozwalający na pełną legalizację infrastruktury sieciowej składającej się ze 100 komputerów nawet w dwa dni (jeden dzień audyt wstępny i jeden dzień audyt kontrolny) pomagając jednocześnie w oczyszczaniu komputerów z niepożądanych i nie licencjonowanych programów, plików multimedialnych, cracków itp. Jako jedni z nielicznych w Polsce pomagamy w usuwaniu nieprawidłowości za klienta, przy czym koszt tej dodatkowej usługi stanowi niewielki dodatek do wartości audytu. Możliwość wykonania tak dużej pracy w tak niskich cenach zawdzięczamy naszej metodologii audytu.

zrozumiałem X
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie.