Audyt oprogramowania, audyt informatyczny, polityki bezpieczeństwa - CompNet - Strona główna
Strona główna    -     Mapa strony     -     Kontakt     -     Regulamin

 

Informacja o przekształceniu CompNet 22-09-2017

 

Do kontrahentów

 

Dotyczy:

Informacja o przekształceniu jednoosobowej działalności gospodarczej prowadzonej przez Sebastiana Strzech pod nazwą CompNet Sebastian Strzech z siedzibą przy ul. Leszczynowa 33a, 62-500 Konin, NIP: 665-186-01-55 w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

Sz. P.

Firma CompNet Sebastian Strzech przez 15 lat funkcjonowania dbała o bezpieczeństwo naszych klientów dzieląc się wiedzą w zakresie Ochrony Danych Osobowych, Bezpieczeństwa Informacji oraz Zarządzania Oprogramowaniem w ramach których wykonaliśmy audyty, wdrażaliśmy polityki oraz przeprowadziliśmy szkolenia dla tysięcy uczestników.

Teraz nadszedł czas na rozwój firmy oraz sprostaniu potrzebom naszych klientów w szczególności na pomoc w dostosowaniu naszych klientów do wymogów Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, które wejdzie w życie 25 maja 2018 roku.

Jest mi niezmiernie miło poinformować, iż firma CompNet Sebastian Strzech przeszła pozytywnie proces przekształcenia w CompNet Sp. z o. o.

Informuję Państwa oficjalnie, że dniem 18 września 2017 roku nastąpiło przekształcenie jednoosobowej działalności gospodarczej CompNet Sebastian Strzech z siedzibą przy ul. Leszczynowej 33a w Koninie w spółkę kapitałową CompNet Sp. z o.o. przy ul. Leszczynowej 33A w Koninie.

Skutki przekształcenia dla kontrahentów:

W następstwie przekształcenia działalności gospodarczej CompNet Sebastian Strzech z siedzibą przy ul. Leszczynowej 33a w Koninie, spółka kapitałowa CompNet Sp. z o.o. staje się z mocy prawa stroną w dotychczasowych umowach z CompNet Sebastian Strzech.

Dotychczasowa treść umowy, zakres i warunki umowy nie ulegają zmianie. Wszystkie prawa i obowiązki wynikające z umowy zachowują moc obowiązującą. Z datą przejęcia CompNet Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Leszczynowej 33a w Koninie przejmuje całość zobowiązań dotychczasowego Zleceniobiorcy w odniesieniu do przejętych umów.

Żywię głęboką nadzieję, że wiedza, doświadczenie oraz kompetencje, które zdobyliśmy podczas realizacji kilkuset projektów pozwolę na kontynuowanie współpracy a spółka zaspokoi Państwa potrzeby zarówno te które są dzisiaj jak i w niedalekiej przyszłości.

Z poważaniem

 

Sebastian Strzech

Prezes Zarządu

 

 

 

 

 

Obowiązek informacyjny:

Zgodnie z art. 24 i 25 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r. poz. 922 ze zm.) dalej (Ustawy) informuję, iż:

1.         Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest CompNet Sp. z o. o. (Dawniej: CompNet Sebastian Strzech) z siedzibą przy ul. Leszczynowej 33A, 62-500 Konin, tel. 63 240 65 32, e-mail: biuro@comp-net.pl.

2.         Pani/Pana dane osobowe mogą być przetwarzane w celu przedstawienia oferty/działań marketingowych (w przypadku wcześniejszego wyrażenia zgody zgodnie ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz ustawą prawo telekomunikacyjne), prawidłowej realizacji kontraktów (obecnych lub realizowanych w przeszłości);

3.         Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawianie;

4.         Dane zbierane są na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 3 i/lub 5;

5.         Pani/Pana dane zostały zebrane podczas realizacji kontraktów/organizacji szkoleń, konferencji/bezpośredniego kontaktu/ze strony Państwa organizacji;

6.         W przypadku zbierania danych nie od osoby, której dane dotyczą posiada Pani/Pan prawo do realizacji swoich praw wynikających z art. 32 ust. 1 pkt 7 i 8 Ustawy.


Pobierz pliki
 

zrozumiałem X
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie.