Audyt oprogramowania, audyt informatyczny, polityki bezpieczeństwa - CompNet - Strona główna
Strona główna    -     Mapa strony     -     Kontakt     -     Regulamin

 

Premiera materiału wideo kierowanego do działów IT - "Zrób to SAMo 2011" 10-10-2011

Jest nam niezmiernie miło poinformować o premierze kolejnego materiału wideo w ramach case study „Zrób to SAMo 2011”. Opracowany materiał zawiera podsumowanie przeprowadzonych działań związanych z zarzadzaniem oprogramowaniem, podczas audytów przeprowadzanych w Ministerstwie Gospodarki jak i Urzędzie Patentowym RP. Cały materiał został opracowany z perspektywy osób realizujących projekt, dlatego też kierowany jest do działów IT w firmach i instytucjach spotykających się z tą tematyka na co dzień.

Oficjalna premiera miała miejsce podczas XVII edycji FORUM INFORMATYKI W ADMINISTRACJI - ELEKTRONIZACJA PROCEDUR ADMINISTRACYJNYCH gdzie głównymi adresatami byli informatycy oraz urzędnicy administracji publicznej.  Podczas forum zaszczycili swoja obecnością Dariusz Bogdan - Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Gospodarki, dr Wojciech R. Wiewiórowski – Generalny Inspektor Danych Osobowych oraz dr Zbigniew Olejniczak - Dyrektor Centrum Projektów Informatycznych MSWiA.


 

zrozumiałem X
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie.