Audyt oprogramowania, audyt informatyczny, polityki bezpieczeństwa - CompNet - Strona główna
Strona główna    -     Mapa strony     -     Kontakt     -     Regulamin

 

Certyfikat "Jestem Bezpieczny" dla PUP w Zduńskiej Woli 21-02-2011
Przeprowadzona weryfikacja wdrożonych polityk bezpieczeństwa opracowywanych przez firmę CompNet dla Urzędu Pracy w Zduńskiej Woli zakończyła się pozytywnym wynikiem. Dlatego też mieliśmi przyjemność wręczyć na ręce Pani Małgorzaty Kowalczyk Kierownik Wydziału Organizacyjnego w Zduńskiej Woli certyfikat "Jestem Bezpieczny". Certyfikat ten potwierdza, iż Urząd Pracy stosuje się do wymogów prawa w obszarach ochrony danych osobowych.
Korzystając z okazji chcielibyśmy również podziękować Urzędowi Pracy w Zduńskiej Woli za dotychczasową współpracę w obszarach audytu legalności, wdrożenia systemu do zarządzania zasobami IT Statlook, opracowaniem dokumentacji polityki bezpieczeństwa jak i szkoleń dla pracowników.  Jesteśmy przekonani, iż wszystkie te działania pomogą w zwiększaniu poziomów bezpieczeństwa przetwarzanych informacji w Urzędzie.


 

zrozumiałem X
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie.