Audyt oprogramowania, audyt informatyczny, polityki bezpieczeństwa - CompNet - Strona główna
Strona główna    -     Mapa strony     -     Kontakt     -     Regulamin

 

Media o Nas

Udział w programie TV Łódzkiej!

W dniu 06.06.08r. zostaliśmy zaproszeni do Telewizji  Łódzkiej „Toya” aby przedstawić tematykę wdrażania zasad i procedur zarządzania oprogramowaniem. Poruszyliśmy tematykę piractwa komputerowego oraz cyberslackingu. Zaprezentowaliśmy również  system Statlook  jako narzędzie ułatwiające  przeprowadzenie audytu informatycznego.

Certyfikaty dla Ministerstwa Gospodarki!

W dniu 04.07.08 r. w siedzibie Ministerstwa w Warszawie dokonamy uroczystego wręczenia prestiżowych Certyfikatów Legalności firmy CompNet "Jestem Legalny" oraz Microsoft "Microsoft License Management" dla Ministerstwa Gospodarki.

Zapraszamy na stronę Ministerstwa http://www.mg.gov.pl/Serwis+Prasowy/Zapowiedzi/

W starostwie legalnie!

W dniu 27 lutego 2008 roku w obecności mediów z radia, prasy i telewizji odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatów Jestem Legalny oraz Microsoft License Management dla Starostwa Powiatowego w Koninie, Powiatowego Urzędu Pracy w Koninie oraz Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Koninie.
Należy dodać, iż Powiatowy Urząd Pracy w Koninie oraz Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Koninie już po raz drugi otrzymują certyfikaty legalności a Starostwo Powiatowe w Koninie jest dziesiątym Starostwem w Polsce i czwartym w Wielkopolsce, które dołączyło do elitarnego grona urzędów, które może poszczycić się w/w certyfikatami.

 

Wręczenie Certyfikatu Legalności dla Urzędu Miasta w Ostrowie Wielkopolskim

Dnia 28 czerwca 2006r. o godzinie 11.00 w Sali Kolumnowej odbyło się uroczyste wręczenie Certyfikatu Legalności dla Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim. Do rąk Jerzego Świątka (prezydenta Miasta Ostrowa Wlkp.) przekazane zostały 2 certyfikaty. Jeden "Jestem Legalny" firmy CompNet, oraz drugi "Microsoft License Management" firmy Microsoft.

                                    

Seminarium "BEZPIECZNY I LEGALNY BIZNES"

Dnia 31 maja 2006r. w Hotelu Komeda w Ostrowie Wielkopolskim odbyło się seminarium zatytułowane "BEZPIECZNY I LEGALNY BIZNES" organizowane przez firmy CompNet oraz Microsoft. Na seminarium poruszone zostały tematy najkorzystniejszych sposobów nabywania licencji, temat licencji grupowych, sposoby zarządzania oprogramowaniem w firmie oraz jak zabezpieczyć firmę przed nielegalnym oprogramowaniem.

 

Wręczenie certyfikatów dla Drukarni LEGRO z Inowrocławia

Dnia 13.02.2006 drukarnia Legro otrzet oraz ymała certyfikaty legalności firm CompNet oraz Microsoft. W czasię wręczenia certyfikatów Prezes drukarni - Pan Jacek Trzciński otrzymał list gratulacyjny z rąk Prezydenta miasta Inowrocławia.

 

Seminarium "KRÓTKA DROGA DO PRODUKTYWNEGO I BEZPIECZNEGO BIZNESU"

Dnia 9.12.2005 roku w Kaliszu odbyło się seminarium organizowane rzez firmę CompNet oraz Microsoft . Na seminarium omawiano najważniejsze biznesowe funkcjonalności Small Business Servera i jego przydatności w firmie oraz sposoby zarządzania oprogramowaniem w firmie.

 

Seminarium "KRÓTKA DROGA DO PRODUKTYWNEGO I BEZPIECZNEGO BIZNESU"

Dnia 7.06.2005 r. odbyło się seminarium poświęcone legalności oprogramowania. Organizatorami byli CompNet, Microsoft oraz Panda Software.

 

 Wręczenie certyfikatów dla Urzędu Gminy w Brudzewie

Dnia 31.03.2005 r. w Urzędzie Gminy Brodzew odbyło się wręczenie certyfikatów legalności firm CompNet oraz Microsoft.

 

 
zrozumiałem X
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie.