Audyt oprogramowania, audyt informatyczny, polityki bezpieczeństwa - CompNet - Strona główna
Strona główna    -     Mapa strony     -     Kontakt     -     Regulamin

 

Firma

Od 2002 - początku działalności naszej firmy dbamy o bezpieczeństwo i poszanowanie własności intelektualnej, a przekazywanie wiedzy i budowanie świadomości stało się naszym głównym celem. Aktualnie należymy do elitarnego grona Microsoft Gold Cerified Partner jako jedyna firma w Koninie oraz posiadamy status Microsoft License Management Partner, będącym najwyższym programem partnerskim w zakresie audytów legalności oprogramowania. Uzyskaliśmy tym samym prawo do ubiegania się w imieniu klienta o wydanie certyfikatu Microsoft License Management dla firm i instytucji spełniających jego warunki. Nasi klienci otrzymują również certyfikat „JESTEM LEGALNY” firmy CompNet, potwierdzający legalność w zakresie oprogramowania wszystkich producentów oraz w zakresie praw autorskich do plików multimedialnych. W chwili obecnej jesteśmy jedyną firmą w Wielkopolsce, która posiada kompetencje Licensing Solutions co daje znaczną przewagę nad konkurencją. Ponadto posiadamy liczne certyfikaty i dyplomy świadczące o naszych kompetencjach, wiedzy, umiejętności oraz doświadczeniu.

Firma CompNet jako jedna z pierwszych w Polsce przeszła szereg rygorystycznych szkoleń z zakresu wykonywania audytów legalności oprogramowania, w efekcie czego stała się partnerem Microsoft w ramach programu Software Assets Management, uzyskując tym samym rekomendację Microsoftu do wykonywania przyjaznych audytów legalności oprogramowania.
zrozumiałem X
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie.